ערכות יצירה לילדים

ערכות יצירה לילדים | פיתוח המחשבה היצירתיות והדמיון

אנו בחברת או וי פליי מציעים מגוון ערכות יצירה הקשורות לאמנות ויצירה פיתוח המחשבה היצירתיות והדימיון, ומגוון מוצרים כגון מדבקות, מכחולים, מכשירי כתיבה, נייר עיצוב אלבומים, צבעים קיטים ליצירה ועוד מגוון ענק של צעצועים ומשחקי חשיבה פיתוח הראש הדימיון והיצירתיות לילדים ובני נוער.

תאריך עדכון : 27.05.2021
תוכן עניינים :
1. ערכות יצירה לילדים פיתוח המחשבה היצירתיות והדמיון
2. מהן התרומות התפתחותיות בערכות יצירה לילדים ומבוגרים?
3. לאיזה גילאים מתאימים ערכות היצירה לילדים?
4. מיומנויות ויכולות שיכולות להתפתח באמצעות ערכות יצירה לילדים?
5. איפה אני יכול לקנות ולרכוש ערכות יצירה לילדים?
כמה פעמים יוצא לכם לשבת בבית בחוסר מעש, לא הגיע הזמן שתוכלו לעשות כמה דברים שמיועדים לנפש שלכם? לא מעט ילדים בני נוער ומבוגרים נוטים לחשוב כי ערכות יצירה הן מנת חלקם של ילדים בלבד, אך בפועל ערכות שכאלה יכולות להתאים לכולם. לא משנה אם מדובר על ילדים קטנים שרוצים להעביר את הזמן, או שמא על מבוגרים שמחפשים מה לעשות בזמן הפנוי.
כמובן שיש הבדל ברמה ובסגנון היצירה בין מבוגרים לבין ילדים, כך שכל אחד יכול לעשות את הבחירה שהוא יהיה שלם איתה.
באתר של חברת או וי פליי תוכלו למצוא מבחר ענק של ערכות המיועדות ליצירה, ערכות שיכולות למלא את הזמן הפנוי שיש לכם.
משחקי חשיבה יכולים לתרום להתפתחות קוגניטיבית של הילד כאשר הם מותאמים לגילו. כאשר המשחק מהציב אתגרים מחשבתיים עבור הילד, ההתמודדות מול האתגרים הללו מעודדת אותו לשפר את יכולתו הקוגניטיבית ולהפעיל יצירתיות בפתרון הבעיות שהם מעלים.
בנוסף, מחקרים מראים כי למשחק השפעה מכרעת על התפתחות המוח ועל הארכיטקטורה של הקשרים העצביים במוח, אשר מספקים את התשתית ואת הבסיס להמשך התפתחות המוח בגיל המבוגר ולתחומי הלמידה, ההתנהגות, והבריאות בעתיד. החוויות וההתנסויות המוקדמות בגיל הרך, בו רמת הפלסטיות של המוח גבוהה מאוד, יוצרות את המסלולים והרשתות העצביות ואחראיות להתפשטותן. למשחק חשיבות רבה גם בגיל המבוגר יותר, מכיוון שלאחר תקופת הילדות מצטמצמים הקשרים העצביים באמצעות תהליך הנקרא גיזום (pruning), כך שמעגלים חשמליים במוח יכולים לפעול באופן יעיל יותר ככל שנעשה בהם יותר שימוש, ואילו מעגלים וקשרים שאין בהם שימוש הולכים לאיבוד.
משמעות המשחק ומהותו הם נושאים שהעסיקו את האדם משחר התרבות. עדויות לכך קיימות לאורך ההיסטוריה בציורי הקיר במערות קבורה במצרים, בניסיונות לברר את משמעות המשחק ביוון העתיקה, עבור ברנסאנס, בתקופה הרומנטית ועד ימינו. משחק הוא אחד הנושאים המעסיקים את חוקרי המחשבה האנושית. משחק הוא חלק מתופעות אנושיות רבות כמו מדינאות, שירה ואמנות, מחקר, ספורט דת ועוד. משחק, הוא אחד הכלים ללמידה בקרב בני אנוש וגם בקרב בעלי חיים.מלבד ההקשר התרבותי של משחק, מעורר עניין הקשר בין משחק ולמידה, כמו גם היבטים מעשיים של שילוב משחק בלמידה. חוקרי חינוך ומעצבי משחקים, טוענים שדרך המשחק, רוכשים מבוגרים וילדים בדרך טבעית וללא התנגדות, מיומנויות ומידע מתוך הנאה ומוטיבציה פנימית .די במבט באדם המשחק, כדי להבין שיש במשחק ממדים של הנאה ועניין שראויים לאימוץ בתהליכי למידה פורמליים.
 
מהן התרומות התפתחותיות בערכות יצירה לילדים ומבוגרים?
ערכות יצירה לילדים ומבוגרים יכולים לתרום להתפתחות קוגניטיבית של הילד כאשר הם מותאמים לגילו.
כאשר המשחק מהציב אתגרים מחשבתיים עבור הילד, ההתמודדות מול האתגרים הללו מעודדת אותו לשפר את יכולתו הקוגניטיבית ולהפעיל יצירתיות בפתרון הבעיות שהם מעלים
לאיזה גילאים מתאימים ערכות היצירה לילדים?
ערכות היצירה לילדים מתאימים לכל הגילאים ולא רק לילדים, גם למבוגרים ובני נוער משחקי ערכות יצירה יכולות לעזור לסייע לפתח מיומנויות ויכולות אשר ישפרו את איכות המחשבה והחיים של מי שמשחק ומפתח את המחשבה בעזרת ערכות יצירה לכל הגילאים
.
מיומנויות ויכולות שיכולות להתפתח באמצעות ערכות יצירה לילדים?
פיתוח אסטרטגיות חשיבה, ניתוח והבנה של סביבה משתנה, תכנון מהלכים, שיפור הזיכרון, יכולת קבלת החלטות, הפעלת שיקול דעת
שליטה במתרחש בסביבה, התמודדות עם המתחרה, מוטיבציה, יצירתיות, סבלנות והתמדה.
 
איפה אני יכול לקנות ולרכוש ערכות יצירה לילדים?
ערכות יצירה לילדים למבוגרים ולבני נוער ניתן לקנות ולרכוש ברוב חנויות הצעצועים ובמיוחד אצלנו בחנות או וי פלאי עם מגוון רחב של ערכות יצירה לכל הגילאים ילדים מבוגרים ובני נוער במחירים הזולים ללא תחרות עם מצבעים והנחות ענק שאסור לפספס.
 
ערכות יצירה לילדים ומבוגרים באתר או וי פליי עם משלוח מוזל עד בית הלקוחערכות יצירה לילדים ומבוגרים באתר או וי פליי עם משלוח מוזל עד בית הלקוחערכות יצירה לילדים ומבוגרים באתר או וי פליי עם משלוח מוזל עד בית הלקוחערכות יצירה לילדים ומבוגרים באתר או וי פליי עם משלוח מוזל עד בית הלקוח
ערכות יצירה לילדים ומבוגרים באתר או וי פליי עם משלוח מוזל עד בית הלקוח